Başkanın MesajıBİZ METRO TEKNİK LTD.ŞTİ OLARAK YÜKSEK KALİTEDE TASARLANMIŞ MİMARİ ESERLERİN HAVALANDIRMA VE MEKANİK TESİSAT İŞLERİNDE EN SON TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ KULLANARAK YENİLİKLERE AÇIK MODERN ÇAĞIN GEREKSİNİMLERİNİ KARAŞILAYAN MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK NORMLARINI TAM OLARAK YANSITMANIN GAYRETİ İÇİNDEYİZ.

ŞİRKETİMİZ TÜRKİ CUMHURİYETLER, RUSYA VE ORTADOĞU ÜLKELERİNDE YAPTIĞI İŞLERLE EKONOMİYE ÖNEMLİ DERECEDE KATKIDA BULUNMUŞTUR. ÜLKEMİZİN REFAHI VE EKONOMİK GÜCÜMÜZÜ ARTIRMANIN YANI SIRA PERSONEL KADROMUZ VE İSTİHDAM ALANLARIMIZLADA HERGÜN BÜYÜYÜYEN VE YENİ İŞ KOLALARINI CANLANDIRAN BİR YAPIYA SAHİBİZ.

ÜSTLENDİĞİMİZ İŞLERDE TİCARETİN ANA KURALI OLAN KARLILIK PRENSİBİNİ İKİNCİ PLANA İTEREK ORTAYA ÇIKARDIĞIMIZ ÜRÜLERİN EKONOMİK VE KULLANIŞLI OLMASININ YANI SIRA, CAN VE MAL EMNİYETİNİ DİKKATE ALMAKTAYIZ.

HİZMET, KALİTE VE TEKNOLOJİK İMKANLARIN HEP BİRLİKTE SUNULDUĞU ŞİRKETİMİZDE ÇÖZÜM ODAKLI, GENÇ VE DENEYİMLİ KADROMUZ İLE MEKANİK VE HAVALANDIRMADA YAPTIĞIMIZ İŞLERİN ALTINA İMZAMIZI GURURLA ATIYORUZ. BİZ GÜÇLÜ, BAŞARILI VE GEÇMİŞİN BAŞARISINI GELECEĞİN TEKNOLOJİK İMKANLARIYLA BULUŞTURAN KOCAMAN BİR AİLEYİZ.

 
HÜSEYİN TÜRKAN
YÖNETİM KURUL BAŞKANI